Jurijs Botvinko izcīna pirmo uzvaru šogad

Kārtēja Paddy Whelans turnīru posmā Jurijs Botvinko izcīnīja savu pirmo uzvaru šajā sezonā, finālā pārspējot Uldi Zeitmani. Savukārt Uldis, pateicoties otrai vietai, izcīna marta labāka spēlētāja titulu un viņam tiks apmaksāta dalība Jēkabpils Kausā.

Šoreiz turnīrā piedalījās 17. cilvēki, kas tika sadalīti 5. grupās. Nepārspēti savās grupās palika Uldis Zeitmanis, Jurijs Botvinko, Dmitrijs Blatovs, Ivars Linde un Sandija Andersone. Apakšgrupu spēles statistikas radītājos izcēlās Uldis Zeitmanis ar gūto 180 un legu pabeigtu ar 18. šautru, Dmitrijs Blatovs ar legiem pabeigtiem ar 19. un 17. šautru, Mareks Gražuls ar legu pabeigtu ar 20. šautru un Sandija Andersone ar legu pabeigtu ar 20. šautru.

Izslēgšanas spēles statistikas radītajos izcēlās Sandija Andersone ar legiem pabeigtiem ar 16. un 20. šautru, Ainārs Zandersons ar gūto 180 un legu pabeigtu ar 20. šautru un Andris Mednis ar legu pabeigtu ar 15. šautru.

Pirmajā pusfinālā Uldis Zeitmanis viegli pārspēja Ivaru Linde – 3:0 līdz ar to nodrošinot sev pirmo vietu marta reitingā, bet Jurijs Botvinko ar 3:1 pārspēja Dmitriju Blatovu. Spēlē par 3. vietu Dmitrijs ar 3:1 pārspēja Ivaru. Dmitrijam viens legs pabeigts ar 20. šautru.

Fināls bija diezgan līdzīgs un nevienam neizdevās atrauties vairāk par vienu legu. Izšķirošajā legā Uldis pirmais tika pie dubultajiem, bet nespēja to realizēt, rezultāta Jurijs tomēr paņēma to. Uldim šajā spēlē divi legi pabeigti ar 16. šautru un viens gūts 180.

Uldis Zeitmanis (64,96) 2:3 (57,98) Jurijs Botvinko

Paddy Whelans 12 posma. play-off rezultāti (PDF)

Kopvērtējums

Paddy Whelans 2012 darts reitinga kopvērtējums.

Paddy Whelans 2012 statistika.

Sacensības katru ceturtdienu no 20:00 notiek Vecrīgas krodziņa Paddy Whelans telpās. Dāmām šajā turnīrā tiek piedāvāts handikaps 100 punkti katrā legā. Tāpat šautras šeit var uzmētāt arī ikdienā.

Laipni aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iemācīties šo lielisko spēli vai arī jau parādīt uz ko ir spējīgs.

Nākamais 13. posms notiks 5. aprīlī pulksten 20:00.

 


Ja ir ko teikt ieraksti komentāru.

Pievienoto komentāru skaits - 6

 1. Ary saka:

  Along with Whipping Boy, the most underrated Irish band of all time.I used see them reoluilgsiy in the (old) Roisin Dubh in Galway circa 1997-1998.I also attending that anniversary show in Whelan’s and am just in the door from seeing Emmett solo in Whelan’s again now. Form is temporary.Class , permanent.

 2. Žanis saka:

  Heisā,

  šo sestdien maucam uz Jēkabpili. Man vēl ir kādas vietas autiņā. vismaz es tā domāju 🙂 3 noteikti ir 🙂

  • Auth saka:

   wow! you’re really brave to have taken that huge step in your life 20 years ago! And I am ecxited for your new photography weekend challenges. That should be very exciting! Hope you will share some of the photos with us?meleah rebeccah s last [type] ..

 3. Ainārs saka:

  Apsveicu Juriju un Uldi!
  Dmitrij – pieraksti lūdzu mani arī pie statistikas – iemtu 180! (pirmo reizi Paddy) spēlē pret Dmitriju un 20.šautra.
  Jauku pūpolsvētdienu viesiem :)))

Ieraksti komentāru