Ilvars Draulis uzvarēja otro maija spēli

Pagājušajā ceturtdienā tika aizvadīts Paddy Whelans Darts turnīru 18. posms, kur finālā Ilvars Draulis pārspēja Barnaby Scothemu.

Šoreiz turnīra piedalījās tikpat maz cilvēku, kā iepriekšeja turnīra – 8, starp kuriem bija arī viena jaunpienācēja. Šoreiz no pirmas apakšgrupas uz pirmas vietas izgāja Ilvars Draulis ar nobeigumiem ar 19., 21. un 21. šautru. Uldis Zeitmanis ieguva divus 180. Otrā grupā Kirilam, Jurijam un Barnaby bija vienādus punku un legu skaits, deļ tā bija nolēmts nospelēt vienu 501 legu trijiem spelētajiem vienlaicīgi. Ātrāk pabeidza Jurijs un izgāja pirmais no grupas, otrais bija Kirils. Jurijam nobeigums ar 19. šautriņu, Barnaby ieguva 180.

Izslēgšanās spēles bija bez sasniegumiem. Bet pirmajā pusfinālā Jurijs Botvinko pabeidza legu no 120. Otrajā pusfināla Ilvars Draulis pabeidza legu ar 19. šautriņu.

Fināla bija līdzīga spēle, bet tomēr Ilvars pārspēja Barnaby 3:1. Ilvaram nobeigums ar 21. šautru.

Ilvars Draulis (64.53) 3:1 (59.38) Barnaby Scothem

Paddy Whelans 18 posma. rezultāti (PDF)

Kopvērtējums

Paddy Whelans 2012 darts reitinga kopvērtējums.

Paddy Whelans 2012 statistika.

Sacensības katru ceturtdienu no 20:00 notiek Vecrīgas krodziņa Paddy Whelans telpās. Dāmām šajā turnīrā tiek piedāvāts handikaps 100 punkti katrā legā. Tāpat šautras šeit var uzmētāt arī ikdienā.

Laipni aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iemācīties šo lielisko spēli vai arī jau parādīt uz ko ir spējīgs.

Nākamais 18. posms notiks 17. maijā pulksten 20:00.


Ja ir ko teikt ieraksti komentāru.

Pievienoto komentāru skaits - 4

 1. ainārs saka:

  Sveiki. Izlasu, ka finālā Uldis pārspēja Barnabiju, bet bildē viņu neredzu!?:)Kā tad tā?

  • Kirils Staruhins saka:

   ­Čau. Patikami, ka mums tomēr lasa 🙂 Izlaboju kļūdu, paldies ka pamanīji.

   • Kar saka:

    Prob 3 or 4 pedro. Deffo going to Sunset Rubdown as I’m not majorly into bekorn social scene. Also thinking Dinosaur Jr, freakscene is a formidable animal live. Storkboy you dance dildo Michael Mayer is playing a DJ set, not a gig.

  • Saul saka:

   I love old photos of Halloween esilepalcy ones from the 80s with weird neon masks of non descriptive monsters and happy cats. Combined with dodgy wallpaper or carpet makes them fuckin scary! Also I’ve noticed that children don’t seem to make their own costumes anymore, which I find really sad.

Ieraksti komentāru