Izmaiņas mūsu kluba spēlētāju sastāvā

Mūsu klubs lēnām paplašinās un sveicam mūsu rindās jaunus spēlētājus – Ralfu Bialkovski, kurš mūsu turnīriem pievienojās jau 2017. gada sezonā un Zigmundu Kraukli, kurš kādu labu laiku atpakaļ arī ir aktīvi spēlējis šautras.

Šogad mūsu rindās pēc neliela pārtraukuma ir atgriezies arī Valters Melderis par ko mums liels prieks.

Tai pat laikā klubu šogad pameta Lauris Karavics, kurš ir izvēlējies turpināt individuālas šautriņu metēja gaitas. Lai izdodas un paldies par kopā pavadīto laiku. Bet, ja tomēr pārdomās, tad kluba durvis ir vaļā un laipni aicināts atpakaļ.

Tāpat arī pauzi ir paņēmis Jānis Pinka, lai varētu realizēt savus privātos mērķus. Arī Jānim novēlam, lai viss izdodas un gaidām atpakaļ ierindā.

Kopumā uz jaunās sezonas sākumu mūsu sastāvā ir 13 kungi un viena dāma. Šogad vēl sakārtosim kluba spēlētāju sadaļu ar bildēm un nedaudz plašākiem spēlētāju aprakstiem.

Lai mums panākumiem bagāta jaunā 2018. gada šautriņu mešanas sezona.

ŠMSK “Asās Adatas”